HAKKIMDA

ben
1966 Yılında Trabzon ili Dernekpazarı İlçesi kondu köyünde dünyaya geldim. İlk ve ortaokul tahsilimi Dernekpazarı’nda, Lise öğrenimimi Çaykara İmam- Hatip Lisesinde tamamladım. 1990 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Fatih Eğitim Fakültesi Fizik öğretmenliği Bölümünü bitirdim. 1992 yılında askerliğimin ardından Temmuz ayının 24 ünde Tunceli ili Pertek ilçesi Mustafa Kemal Lisesinde göreve başladım. Burada, 2 yılı okul müdürlüğüne vekâlet olmak üzere 5 yıl çalıştıktan sonra, 1997 yılı ekim ayında BURSA ili İnegöl İlçesi Dörtçelik endüstri Meslek Lisesi fizik öğretmenliğine atandım. 1998 yılında, ilk defa açılan okul müdürlüğü sınavını kazanarak müdürlük kursuna katıldım. Kurs sonunda yapılan sınavla A tipi kurum müdürlüğü sertifikası aldım. 2003 yılı ekim ayında İnegöl Lisesi müdürlüğüne atandım. 2005–2006 eğitim öğretim yılında Süper liselerin Anadolu liselerine dönüştürülmesi hakkını kullanarak Anadolu lisesine dönüştürülen İnegöl Anadolu Lisesi müdürlüğüne atandım. 2011 yılı ocak ayında Mudanya Sami Evkuran Anadolu Lisesi müdürlüğüne atandım. 5 Ocak 2014 tarihinde İnegöl İlçe Spor Müdürlüğüne atandım ve halen bu görevi yürütmekteyim.

2006 yılında Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldum. İnegöl mediha Hayri Çelik Fen lisesinde Biyoloji öğretmeni olan Ayşe hanımla evliyim. Bilkent Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümünde okuyan bir oğlum var.

Memuriyetim boyunca Kaymakamlık, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve il Milli Eğitim Müdürlüklerince birçok kez takdir ve teşekkürlerle ve  Milli Eğitim Bakanlığınca Maaşla ödüllendirme ile taltif edildim. Startejik Planlama formatörlüğü, Etik Formatörlüğü, TKY değerlendiriciliği eğitimlerine katıldım. Hızlı Okuma Teknikleri Okul geliştirme, Eğitim yönetimi, Bilgisayar kursu, Diksiyon eğitimi vb seminer ve kurslara katılıp başarıyla tamamladım.

20 yıllık memuriyet ve yöneticilik hayatım boyunca

“İnsanın kainatın en değerli varlığı ve bir dünya konuğu olduğu” düşüncesi ile görevimi yaptım.  Ayrıca “ya değişirsiniz, ya değiştirilirsiniz” sözü ışığında, değişimi ve gelişimi yaşam tarzı olarak benimsemekteyim.

Bir cevap yazın